Ще одне місто стане побратимом Ірпеня

Побратимом Ірпеня стане місто Переяслав-Хмельницький Київської області. За укладення угоди про співробітництво й партнерство проголосували сьогодні на сесії депутати Ірпінської міської ради. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.

“До нас звернувся Переяслав-Хмельницький – йому дуже подобається наш чудовий Ірпінь. Хочуть із нами співпрацювати, обмінюватися досвідом та підписати угоду про побратимство”, – сказав перед голосуванням секретар Ірпінської міської ради Андрій Літвинов. 

“Ми з радістю готові співпрацювати з усіма містами України і не тільки”, – додав він. 

Як відомо, Ірпінь має побратимські зв’язки з низкою міст світу. Найбільш активною є співпраця з німецьким містом Борна, з яким у 2016 році було відновлене партнерство. Ірпінь і Борна реалізовують уже третій крупний спільний проєкт – створення в нашому місті добровільної пожежної дружини. У рамках проєкту в кінці жовтня – на початку листопада в Ірпені перебувала група німецьких пожежників. 

У середині жовтня делегація Ірпінської міської ради на чолі з першим заступником мера Олександром Маркушиним відвідала інше місто-побратим – Мцхету (Грузія), яка щороку 14 жовтня стає епіцентром загальнонаціонального свята Мцхетоба-Светіцховлоба. Візит відбувся на офіційне запрошення керівництва Мцхети.

У День Ірпеня, який відзначали цього року 21 вересня, привітати ірпінців приїхали делегації з міст-побратимів Алітуса (Литва) та Молодечно (Білорусь).

Bookmark the permalink.

Comments are closed.