До Ірпеня приїхали пожежники з Німеччини

Фото: Олег Гриб

Наприкінці тижня в Ірпінь прибула група представників добровільної пожежної служби з міста-побратима Борни (Німеччина). Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.

В Ірпінській міській раді відбувся офіційний прийом пожежників із Борни та презентація для перших ірпінських добровольців міжнародного проєкту “Допомога у волонтерстві – спільні перспективи для розвитку добровільної пожежної служби в Україні”, повідомляється на сторінці проєкту у Facebook.

“З моменту початку набору до добровільної пожежної служби Ірпеня маємо вже більше тридцяти заявок. Учора (26 жовтня – ред.) відбулося перше знайомство з програмою та її учасниками, а сьогодні перші добровольці знайомилися з особовим складом ДПРЧ-36, самою частиною, технікою, вимогами до роботи, правилами. Із захопленням слухали інструктаж пожежників, вчилися одягати бойовий одяг та піднімалися автодрабиною”, – розповідається на сторінці.

Як відомо, 18 жовтня в Ірпені розпочався набір кандидатів у добровільну пожежну дружину, основним завданням якої буде організація робіт із запобігання виникненню пожеж та їх гасіння.

Дружина створюється з числа мешканців Ірпеня, здатних за своїми здібностями й станом здоров’я виконувати відповідні обов’язки. Після проведення відбору для добровільних пожежників буде проведене навчання, організоване у співпраці з ДСНС. Ті добровольці, які після проходження курсів покажуть найкращі результати, матимуть змогу навчатися й стажуватися в пожежній частині Борни.

Проєкт зі створення добровільної пожежної дружини в Ірпені є продовженням минулорічного, в рамках якого рятувальники з Ірпеня та Борни обмінялися візитами, ознайомилися з особливостями систем пожежної безпеки в Німеччині й Україні та провели стажування. Фінансовою основою нового починання є ґрантові кошти від Сервісної служби “Міста в єдиному світі” товариства “Engagement Global” (Німеччина). 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.