Редактор “Ірпінського вісника” Юлія Бережко-Камінська видала нову книгу

4 Липня 2017

У столичному видавництві “Український письменник” вийшла друком нова книга поезій письменниці з Ірпеня, члена Національної спілки письменників України, головного редактора газети “Ірпінський вісник” Юлії Бережко-Камінської “Пошепки і вголос”. Про це повідомляє інформаційне агенство “ITV”.

До нового видання обсягом майже 250 сторінок увійшла велика добірка раніше не публікованих творів, а також вибрані поезії із попередніх книг, виданих упродовж останніх семи років. Авторка широко представила у книзі філософську та любовну лірику.

“Є слова, які можна промовити тільки пошепки, аби тільки злегка озвучити, позначивши те, що спонукає до них. Все інше відбуватиметься в душі того, хто їх почув і озвався. Пошепки, бо – не викричати ніжність, як і не перевести у слова всю глибину любові. Однак є й те, що треба говорити, розправивши плечі; говорити просто і впевнено, дивлячись у вічі, не боячись, що тебе не зрозуміють. Не відкладаючи на потім. Не обіцяючи спокою. Бо кожен має його знайти у своєму серці. Бо поезія – це тільки одна зі стежин”, – пише Юлія Бережко-Камінська.

Нагадаємо, що нещодавно у центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги Юлії Бережко-Камінської “Сад”. І вже наступного тижня  відбудеться перша презентація “Пошепки вголос” на півдні України, в місті Херсоні, звідки Юлія родом. А восени книга буде представлена в Києві, у Львові – на знаменитому Форумі книговидавців – та в багатьох інших обласних центрах України.

Bookmark the permalink.

Comments are closed