Провокації в дії: опоненти Карплюка знову порушують закон

30 Червня 2019

Учора по всьому 95 округу були розвішені борди у стилістиці передвиборної кампанії Володимира Карплюка з використанням знаку “Victory” (“Перемога”). Замість його прізвища почепили постери з прізвищем технічного кандидата Сергія Возного.

“Чергова провокація моїх політичних опонентів. Сьогодні по всьому 95 округу були розвішені борди у стилістиці моєї передвиборної кампанії з використанням знаку “Victory” (“Перемога”). Замість мого прізвища почепили постери з прізвищем технічного кандидата Сергія Возного. Постери без жодних вихідних даних, як того вимагає закон”, – зазначив Карплюк.

Лідер Новиз облич заявляє, що до цієї провокації має відношення штаб одного із його опонентів. “Публічно звертаюся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та керівництва Національної поліції в Київській області з вимогою невідкладно встановити замовників та виконавців цієї провокації. Відповідні заяви вже готують юристи нашого штабу. Прошу виборців бути уважними та не віддаватися на спроби моїх опонентів заплутати людей фейковою зовнішньою рекламою”, – додав Володимир Карплюк.

Нагадаємо, після реєстрації Володимира Карплюка кандидатом у народні депутати розпочалася антиагітація проти Володимира Карплюка, а головним майданчиком поширення маніпулятивних фейків стало видання “Українська Правда”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed