Перший день фестивалю “Ірпінський парнас”: як це було

Сьогодні в Ірпені відбулося відкриття поетично-бардівського фестивалю-конкурсу “Ірпінський Парнас”. В обідню пору учасників фестивалю чекала незабутня оглядова екскурсія нашим чарівним містом. А вже о 14.30 на території будинку творчості письменників “Ірпінь” (де жили й творили відомі літератори – Євген Гуцало, Максим Рильський, Павло Тичина, Павло Загребельний) розпочався конкурсний відбір у майстернях. Учасники могли представити свої творчі здібності у трьох майстернях у таких номінаціях:

 • Майстерня №1
 1. інтимна лірика;
 2. релігійна лірика;
 3. Урбаністична лірика.
 • Майстерня №2
 1. Поезія для дітей;
 2. Філософська лірика;
 3. Громадянська лірика.
 • Майстерня №3
 1. Авторська пісня;
 2. Виконавська майстерність;
 3. Композитори.

“Отримати нові незабутні враження, поспілкуватися з професіоналами, проявити свої творчі здібності, позмагатися за диплом переможця та вихід у фінал – найкращий сорт відпочинку для творчої особистості. Намети, нічні посиденьки з гітарою навколо багаття, куліш у казані, душевна компанія, атмосферність  ̶  це ж все фестивальна класика!”, ̶  зазначили учасники конкурсу-фестивалю.

Журі з числа шанованих письменників й авторів-виконавців визначило переможців і лауреатів у зазначених номінаціях, котрі вже завтра виступатимуть на фінальному гала-концерті на центральній площі міста Ірпінь. Серед журі були: Анатолій Жикол, Марія Морозенко, Володимир Коскін, Олександр Музика, Тетяна Зубкова .

Отож із нетерпінням чекаємо на завтрашній  гала-концерт аби ще раз насолодитися виступами наших переможців.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.