Ольга Матюшина звільнила керівника УЖКГ “Біличі”

Ольга Матюшина звільнила свого ж ставленика – начальника УЖКГ “Біличі” Олександра Олійника.

У жовтні минулого року Коцюбинський селищний голова Ольга Матюшина одноосібно звільнила тодішнього керівника УЖКГ – Олексія Зінкевича. Таким чином, вона порушила чинне законодавство України, оскільки не має повноважень звільняти очільника комунального господарства без спільного рішення місцевої ради.

Тоді Олексій Зінкевич подав позов до суду щодо визнання протиправними дії Матюшиної та скасування її розпорядження.

Суд задовольнив клопотання Олексія Зінкевича й визнав протиправними дії Ольги Матюшиної, проте навіть це не вплинуло на Коцюбинського селищного голову. Спершу вона призначила керівником УЖКГ Слюсарєва Р.С, а згодом замінила його на Олійника О.В. Минуло більш, ніж півроку і Ольга Матюшина знову вносить непередбачувані корективи.

“До призначення “нового-старого” керівника УЖКГ борг становив 16 млн (за 20 років). За нашою інформацією, за 8 місяців щоденного «праці» керівництва, борг підвищився до 24 млн грн. Припускаю, що за допомогою звільнення начальника УЖКГ Ольга Матюшина намагається уникнути від відповідальності і відвести від себе всі підозри, що стосуються боргів у комунальній сфері”, – розповідає депутат Ірпінської міської ради Богдан Слюсаренко.

Чию ж кандидатуру Ольга Матюшина затвердить на вакантну посаду керівника УЖКГ “Біличі”, і хто тепер нестиме тягар мільйонних боргів? Про це у наступних статтях на “Правді Ірпеня”.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.