Сестра ірпінського депутата Святослава Куценка виїхала до Польщі

Марина Куцебаценко, сестра депутата Ірпінської міської ради Святослава Куценка, покинула Україну та виїхала до Польщі. Наразі Марина Куцебаценко проживає у Варшаві та працює у компанії “LaliBam Przedszkole I Zlobek”. Позиція членів родини Святослава Куценка є дивною, адже Куценко неодноразово заявляв, що потрібно жити та працювати в Ірпені, а не виїжджати до країни Європейського союзу.

На останній сесії Ірпінської міської ради депутата Святослава Куценка було виключено із фракції “Нові Обличчя” за невиконання передвиборчих обіцянок та приховування доходів і джерел походження майна. Сам Куценко намагається не працювати і, здебільшого, почав заробляє гроші на прожиття роботою у масовці місцевих незаконних забудовників.

Як повідомляє “Сайт громади Приірпіння”, Святослав Куценко не подав у визначений законами термін декларацію про доходи та не повідомив громаду про джерела походження свого майна і майна членів своєї родини. Для того, щоб подати декларацію про доходи, у Святослава Куценка був час з 1 січня до 1 травня 2017 року – цілих 4 місяці.

“За несвоєчасне подання електронної декларації передбачено штраф від 850 до 1700 грн (50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). НАЗК має проінформувати депутата про те, що він порушив закон. Якщо у 10-денний термін після отримання такого повідомлення політик не заповнить декларацію, – то за це його можуть притягнути до кримінальної відповідальності”, – наголосила у коментарі Віта Думанська, координаторка кампанії “Стеж за грошима” Громадського руху ЧЕСНО.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.