Нові правила «Укрзалізниці»

Українці більше не зможуть брати пільгові квитки у купейні вагони. “Укрзалізниця” перевозитиме пасажирів, пошту та вантаж за новими правилами.

Відтепер для перевезення дітей віком до 16 років достатньо пред’явити нотаріально завірені копії свідоцтва про народження чи інші документи, що засвідчують вік дитини.

Для студентів, як і раніше, збережено пільговий проїзд у соціальних вагонах. Вони й надалі сплачуватимуть половину вартості проїзду в загальних, плацкартних, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення, а також усіх вагонах регіональних поїздів. При проїзді у вагонах вищої категорії – СВ, купе, перший клас (крім регіональних потягів) для студентів встановлена повна вартість проїзного документа, знижка на ці вагони вже не діє.

При груповому перевезенні можна буде один раз здійснити заміну в списку, але не пізніше ніж за добу до відправлення потяга. Для цього керівник групи має написати заяву в пункті оформлення проїзних документів.

Розширили також перелік документів, які можна мати при посадці у потяг. Військовослужбовцям відтепер достатньо пред’явити військовий квиток.

Людині, яка направляється додому після відбування покарання, треба буде при посадці в поїзд показати відповідну довідку з місця позбавлення волі.

Окрім того, Укрзалізниця дозволила перевозити домашніх улюбленців (дрібних собак, котів та ін.) у плацкартних вагонах нічних потягів. Раніше, незалежно від того малий чи великий собака, у плацкартних вагонах їх возити не дозволялося.

Оформлення проїзду за єдиним проїзним документом скасовано через відсутність попиту на цю послугу.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.