В Ірпені на території храму Парафії Покрови Божої Матері та на вулиці поруч планують створити меморіальний комплекс у пам’ять про загиблих захисників міста. Про це повідомила керівниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.
«Сьогодні провели дуже конструктивну зустріч щодо створення комплексу з вшанування пам’яті загиблих ірпінців — захисників нашого міста та тих, хто віддав життя за незалежність України, а також цивільних мешканців громади, чиє життя забрала війна. Це комплекс вважаємо за необхідне втілити на території храму Парафія Покрови Божої Матері та навколо неї», — зазначила Євгенія Антонюк.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/09/380585383_846058717305837_7269953685649526085_n-461x1024.jpg)
Поруч із храмом розташована Алея Героїв АТО та встановлений пам’ятник Територіальній обороні. За словами керівниці відділу культури, саме з цього місця розпочалася історія вшанування подвигів загиблих ірпінців, які захищали Україну.
«Територія храму має об’єднатися в однин ансамбль з Алеєю Героїв АТО, місцем, де встановлено пам’ятник Територіальній Обороні та площею поруч з меблевим магазином», — пропонує Євгенія Антонюк.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/09/380423174_846058757305833_6437196045851420195_n-461x1024.jpg)
Нагадаємо, ідею створення меморіального комплексу на вулиці Котляревського біля храму Парафії Покрови Божої Матері запропонували ще на початку травня цього року. Тоді також запропонували перейменувати частину вулиці на вулицю Героїв.