На території храму Парафії Покрови Божої Матері в Ірпені створять меморіальний комплекс

В Ірпені на території храму Парафії Покрови Божої Матері та на вулиці поруч планують створити меморіальний комплекс у пам’ять про загиблих захисників міста. Про це повідомила керівниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

«Сьогодні провели дуже конструктивну зустріч щодо створення комплексу з вшанування пам’яті загиблих ірпінців — захисників нашого міста та тих, хто віддав життя за незалежність України, а також цивільних мешканців громади, чиє життя забрала війна. Це комплекс вважаємо за необхідне втілити на території храму Парафія Покрови Божої Матері та навколо неї», — зазначила Євгенія Антонюк.

Поруч із храмом розташована Алея Героїв АТО та встановлений пам’ятник Територіальній обороні. За словами керівниці відділу культури, саме з цього місця розпочалася історія вшанування подвигів загиблих ірпінців, які захищали Україну.

«Територія храму має об’єднатися в однин ансамбль з Алеєю Героїв АТО, місцем, де встановлено пам’ятник Територіальній Обороні та площею поруч з меблевим магазином», — пропонує Євгенія Антонюк.

Нагадаємо, ідею створення меморіального комплексу на вулиці Котляревського біля храму Парафії Покрови Божої Матері запропонували ще на початку травня цього року. Тоді також запропонували перейменувати частину вулиці на вулицю Героїв.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.