На території Будинку творчості письменників в Ірпені висадили фруктовий сад

11 Квітня 2019

Сьогодні на території Будинку творчості письменників в Ірпені висадили 100 фруктових дерев. Про це розповів голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк на своїй сторінці у соцмережі.

“Сьогодні разом зі Спілкою письменників України продовжили традицію Олександра Довженка і Андрія Малишка: в Будинку письменників в Ірпені закладено молодий фруктовий сад. 100 яблунь, черешень, вишень, слив пустять своє коріння на творчій ірпінській землі. Серед саджанців також є старовинний, але рідкісний наразі сорт – Антонівка”, –

Саджанці для саду в Ірпені надав Інститут садівництва Національної аграрної академії України.

Молодий сад в Будинку письменників – це частина творчого проекту “Сад зримий і незримий”. “Сад зримий уже маємо. А незримий запланований на осінь: це книга поезій, присвячених темі садів. До збірки увійдуть твори українських класиків та сучасних поетів.
Ідея проекту належить академіку, українському вченому-садівнику Петру Вольвачу та поетесі, редактору газети “Ірпінський вісник” Юлії Бережко-Камінській”, – додав Карплюк.

Як ми повідомляли, нещодавно на території Ірпінської школи №17 висадили майже 30 молодих ялинок. До висадки дерев долучилися працівники КП “Ірпіньзеленбуд”, депутатський корпус, керівництво міста, учні та батьки. Крім цього, з початку цього тижня вже висадили 1100 квітів і 38 кущів. Роботи здійснюються в рамках Двомісячника благоустрою, який розпочався 1 березня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed