На роботу в Ірпінську міську раду потрібні головні спеціалісти

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

–  головного спеціаліста відділу економіки;

– головного спеціаліста відділу організаційної роботи та внутрішньої політики.

До участі в конкурсі допускаються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за фаховим спрямуванням.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу міськвиконкому.

Потрібні документи: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма, затверджена Нацагентством України з питань державної служби від 05 серпня 2016 року №156) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, подається у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» (в електронному вигляді), копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються за адресою м. Ірпінь, вул. Т. Шевченка, 2-А, кім. 33 упродовж 30 днів із дня опублікування оголошення.

Повну інформацію про порядок проведення конкурсу, розмір та умови оплати праці буде надано по тел.: 63-393.

Керуючий справами Д.М. Негреша

Bookmark the permalink.

Comments are closed.