![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_c0ab3cd6d0b3462f91d4e973539e6e54~mv2.jpg/v1/fill/w_630,h_473,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01/276dc4_c0ab3cd6d0b3462f91d4e973539e6e54~mv2.webp)
13 березня відбувся другий етап планових спільних заходів по охороні громадського порядку на території Київської області, в якому беруть участь громадські формування з охорони громадського порядку Київщини разом з органами Національної поліції України. Про це повідомили на сайті Мунварти Ірпеня.
Так, Ірпінська муніципальна варта спільно з поліцією і вартою Обухова, Боярським міським патрулем, Спецзагоном “Дельта” (м.Вишневе), та “Граніт” (с. Тарасівка), проводили заходи по укріпленню громадської безпеки у місті Вишгород. Всі перелічені ГФзОГП являються членами громадської спілки «Громадська безпека .
Зведені наряди патрулювали вулиці, місця з найбільшою концентрацією правопорушень та можливого вживання наркотиків, реагували на розпиття алкогольних напоїв та куріння в громадських місцях, проводили профілактичні бесіди з громадянами тощо.
Нагадаємо, що муніципали Ірпеня одне з небагатьох формувань, яке в 2019-му році отримало вітальний лист від голови Київської обласної державної адміністрації за ініціативність, активну громадську позицію і належну організацію заходів з публічної безпеки на Київщині.
Як відомо, представники Муніципальної варти Ірпені нещодавно відвідали Вінницьку міську раду і ознайомилися з роботою КП “Муніципальна варта” ВМР.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!