Михайлина Скорик поширює маніпулятивні фейки проти голови Громадської ради учасників АТО

Скандальновідома у Приірпінні екс-журналістка Михайлина Скорик-Шкарівська звинуватила голову Громадської ради учасників АТО при міському голові Ірпеня Антона Головенка у “дерибані місцевого бюджету та рекетирстві”. Стаття з відповідними звинуваченнями також опублікована на сайті власника провайдера “Бест” Олексія Зіневича “Ірпінь онлайн”.

У свою чергу, Головенко вважає це новим способом піару. “Мені одна знайома медсестра з Італії писала, що неадекватність і постійна брехливість може вкласти людину швидше будь-якого коронавірусу. Це пані Михайлина Скорик. Ми її всі вже чудово знаємо) Кандидат в депутати від партії “Голос”. Так от у зв’язку з падінням рейтингу її партії, вона шукає нові методи для піару .. І найкраще, що вона могла придумати, то це накидати лайна в бік нашої організації)”, – зазначив Антон Головенко.

На його думку, причиною агресії чорнопіарниці до Громадської ради учасників АТО стала відмова виділити їй другу земельну ділянку. Скорик отримала від мерії землю як вдова АТОвця Сергія Шкарівського, але коли дві дочки загиблого від першого шлюбу теж одержали земельну ділянку й квартиру, екс-журналістка розпочала інформаційну війну і проти них, і проти міської влади. Відібрати майно в дітей Сергія Шкарівського вона намагалася тоді, коли вже була одружена з іншим чоловіком і народила від нього дитину. Скорик досі продовжує маніпулювати посвідченням члена сім’ї загиблого у потрібних для неї ситуаціях.

“Чотири роки тому, пані Михайлина хотіла шляхом маніпуляцій кинути доньок загиблого Героя Шкарівського Сергія на квартиру та земельну ділянку, яку місто пообіцяло надати родині загиблого. За черговість надання відповідала тоді наша рада ветеранів АТО. І ми одноголосно проголосували за надання землі та квартири донькам, Маргариті та Анні. Потім між ними були та ідуть на цей день суди. Михайлина так просто не може заспокоїтись.. А я та наша рада стали головними ворогами ) От така от історія. Бережіть своє здоров’я та думки . І не читайте жовту пресу від кандидатів в депутати)”, – додав Головенко.

Нагадаємо, серйозний скандал викликав відкритий лист Наталії Левошко – рідної сестри Сергія Шкарівського. У цьому листі Наталія Левошко фактично пише про зраду Михайлиною свого чоловіка Сергія Шкарівського та його світлої пам’яті: “Вона багато пише у ЗМІ і у різні інстанції, яка вона ображена дружина і нещасна вдова, але не розповідає про іншу сторону свого життя. А саме: через два місяці після загибелі Сергія Михайлина завагітніла від іншого чоловіка. Як потім вияснилось, батько дитини – Іщенко Артем. Чоловік, який із своєю жінкою і сином проживав у родині мого брата, як переселенець з Донбасу, прихисток їм надав сам Сергій. Після народження свого сина Михайлина Михайлівна продала земельну ділянку за адресою Федорова 18, яку мерія міста допомогла їй оформити як вдові загиблого і купила собі житло за адресою вул. Комінтерна 68-є, де і проживає родиною із Іщенко Артемом (який залишив свою попередню родину), виховуючи свого спільного сина”.

За даними сайту “Буча є Буча”, діяльність Михайлини Скорик з чорного піару фінансується скандальновідомим забудовником Лісової Бучі Олексієм Зіневичем. Зіневич є бізнес-партнером екс-регіонала, мера Бучі Анатолія Федорука та фігурантом десятків кримінальних проваджень щодо дерибану бучанської землі. Михайлина Скорик за гроші Зіневича відбілює його репутацію, адже США позбавили Зіневича візи через тиск на свободу слова, а Апеляційний суд заарештував землю під власним будинком Зіневича в Бучі.

Також варто нагадати, що Михайлину Скорик упімайли на крадіжці фото. Раніше Скорик була спіймана на брехні. Справа стосувалася розподілу державної субвенції на освіту. Активістка написала, що на освіту Ірпеня державою виділяється чимала сума і ці кошти залишаються невикористаними. Слова “активістки” спростував директор ірпінської ЗОШ № 13 Володимир Захлюпаний.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.