Коронавірус: що повинні знати батьки, аби вберегти свою дитину

12 Березня 2020

Весь світ сколихнула шокуюча новина про поширення коронавірусу, який активно мігрує світом. Тому лікарі Ірпеня дали поради, що повинні знати батьки про коронавірус.

  • Чи діє COVID-19 на дітей?

Ми поки що недостатньо знаємо про те, як він діє на дітей чи вагітних жінок. Ми знаємо, що вірусом можуть заразитися люди будь-якого віку, але поки що зафіксовано небагато випадків інфікування COVID-19 серед дітей.

  • Що робити, якщо у дитини проявляються симптоми COVID-19?

Зверніться до лікаря, але пам’ятайте, що в Північній півкулі нині сезон грипу, і симптоми COVID-19 (такі, як кашель або лихоманка), можуть бути схожими на симптоми грипу або звичайної застуди – захворювань, які трапляються набагато частіше.

Як і у випадку з іншими респіраторними інфекціями, такими як грип, якщо у вас або вашої дитини є симптоми, негайно звертайтеся до лікаря і намагайтеся уникати відвідування громадських місць.

  • Чи варто носити медичну маску?

Використовувати медичну маску рекомендується, якщо у вас є такі симптоми, як кашель або чхання, для захисту інших. Якщо у вас немає таких симптомів, не потрібно носити маску.

  • Як захистити сім’ю під час поїздок?

Ознайомитися з пам’яткою для виїжджаючих за кордон для своєї країни, призначення щодо будь-яких обмежень на в’їзд, карантинних вимог при в’їзді або інших актуальних рекомендацій для тих, хто подорожує.

Щоб не потрапити в карантин і не отримати відмову в повторному в’їзді у вашу рідну країну, також рекомендується ознайомитися з інформацією про COVID-19 на веб-сайті Міжнародної асоціації повітряного транспорту.

Під час поїздки дотримуйтесь правил гігієни.

  • Як можна уникнути ризику зараження?

Часто мити руки, використовуючи мило та воду або спиртовмісні засоби для миття рук; Прикривати рот і ніс при кашлі або чханні суглобом ліктя або серветкою і викидати серветку у смітник, що закривається кришкою. Уникати тісного контакту з усіма, хто має симптоми застуди або грипу. Негайно звертатися до лікаря, якщо у вас підвищена температура, кашель або якщо ви відчуваєте, що вам важко дихати.

І в незалежності від ситуації в країні – привчайте дітей до миття рук та кашлевого етикету в школі та інших громадських місцях.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed