![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/05/7D436262-DAE5-4AC4-BAC6-55925E608273-scaled.jpeg)
Медичний центр для дітей і дорослих «Добробут», який відкрив в Ірпені новий центр та порадував освітньо-розважальною програмою «Світ Дитинології», яка проводилась у парку Незнайка.
![photo_2021-05-22_12-36-38](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/05/photo_2021-05-22_12-36-38.jpg)
В рамках програми було проведено цікаві та пізнавальні лекції для батьків на такі теми:
- Базова підтримка життя малюка.
2. Перший рік життя дитини та догляд за нею.
3. Як адаптувати дитину до дитячого садочка та школи.
4. Алергія: все, що повинні знати батьки про симптоми та лікування.
5. Поради дитячого лікаря-уролога.
6. Вакцинація: факти та міфи.
![Processed with VSCO with g1 preset](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/05/4F8A2EB4-57AD-4086-A1B2-E2D1219F81CB-scaled.jpeg)
Участь у відкритті свята взяв Ірпінський міський голова Олександр Маркушин. Він відзначив, що медична мережа «Добробут» – одна з найбільших та найвідоміших в Україні, і «той факт, що у нашому місті з‘явилася клініка такого рівня, говорить про те, що Ірпінь є привабливим для підприємців та інвестицій».
![6DB7C2B6-8443-4A47-8226-36E7250649D9](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/05/6DB7C2B6-8443-4A47-8226-36E7250649D9.jpeg)
«Я щиро цьому радію. Це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку!» – наголосив мер.
«Сьогодні “Добробут” запрошує мешканців і гостей міста в парк Незнайка на знайомство. Протягом дня тут проходитимуть найрізноманітніші активності – розважальні квести, танцювальний флеш-моб, шоу мильних бульбашок. Також діятиме безкоштовний вхід у мотузковий парк “Панда”. Дякую “Добробуту” за такий приємний подарунок для містян і гостей Ірпеня! Ласкаво просимо в Ірпінь!» – написав мер у соцмережі.
![Processed with VSCO with g1 preset](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/05/B27D07A1-6916-4B0B-890E-64FB63636B81-scaled.jpeg)
Свято завершилося подарунками для малюків та розіграшем призів для батьків.