Ірина Карпенко: Карплюк забезпечить достойний розвиток театрального мистецтва по всій Україні

Керівник студії театру і кіно “Ромео і Джульєтта” Ірина Карпенко вважає, що Володимир Карплюк забезпечить достойний розвиток театрального мистецтва по всій Україні.

“Як режисер, актор, керівник студії та організатор театральних заходів я можу з впевненістю сказати, що Ірпінь – це місто творчості і краси. За останні роки в нашому місті почали проводити безліч театральних заходів, театральні конкурси, фестивалі, вікенди, де з’їжаються діти з всіх куточків нашої держави і приїжджають народні артисти. Я дуже хочу, щоб театральне мистецтво розвивалось не тільки в Ірпені, але і у всій державі. Тому я 21 липня на виборах підтримую Володимира Карплюка і вас запрошую”, – розповіла Ірина Карпенко.

Нагадаємо, що за результатами соціологічного дослідження, проведеного компанією “Социс”, за кандидата в народні депутати Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців.

За час роботи Володимира Карплюка бюджет розвитку Ірпеня збільшився у 40 разів. Це дало можливість усього за кілька років реалізувати в Ірпені понад 200 соціальних проектів. Зокрема, у місті облаштовано 17 зелених зон; повністю оновлено та оснащено дитячу поліклініку, мамологічний центр, збудовано нові дитячі садки та відкрито ліцей ІЛІТ, а також реалізовано ще десятки проектів в освітній, комунальній та інших галузях.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.