Ірпінських дітей надихнув Антон Дубишин

21 жовтня до Ірпеня приїхав особливий гість – Антон Дубишин. Він поспілкувався з місцевими дітьми, які мають інвалідність, аби надихнути їх на повноцінне і яскраве життя. Про це повідомляє “Ірпінь цікавий”. 

Антон поділився з дітьми та їхніми батьками деякими епізодами свого життя і розповів про проблеми, з якими зіштовхнувся, і перемоги своєї мами, яка пройшла із ним тривалий і нелегкий шлях. І зараз, не зважаючи ні на що, він має великі мрії та плани – уже подав заяву для оформлення власної громадської організації.

Чоловіка часто називають “людиною без тіла” через його хворобу (спинальну аміотрофію). Однак інвалідність не заважає Антонові писати вірші, видавати свої збірки, організовувати і проводити концерти, їздити на риболовлю і допомагати воїнам АТО. Саме таке цікаве і цілеспрямоване життя киянина надихнуло керівництво дитячо-юнацького клубу “Дивосвіт” провести зустріч із дітьми, яким так потрібна віра в себе і бачення майбутнього, в якому вони зможуть знайти себе, розкрити свої здібності і почуватися щасливими.

“Я хочу попросити батьків давати більше свободи своїм особливим дітям, вони – повноцінні члени суспільства і бар’єри та обмеження для них і без того створювалися роками”, – сказав Антон Дубишин.

Організаторами зустрічі виступили Оксана Попова – представник громадської організації “Перспектива” та Оксана Коляда із громадської організації “Зоря Донбасу”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.