Ірпінські студенти представлятимуть Україну у Великобританії

Команда юридичної клініки Фіскального університету взяла участь у Національній Олімпіаді юридичних клінік з консультування клієнтів, яка проходила з 03.03.2017 по 05.03 2017  на базі Національного університету “Острозька академія”. Про це повідомляється на офіційному сайті університету. 

Окрім того, в Олімпіаді брали участь 20 команд з провідних юридичних ВНЗ України, такі як: Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Національний університет “Острозька академія”, Національна академія внутрішніх справ України, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого та інші.

Олімпіада проходила за підтримки USAID (Програма “Нове правосуддя”), Міжнародного фонду “Відродження”, OSCE (координатор проектів в Україні), Асоціації юридичних клінік України, Української фундації правової допомоги, Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Суддями на конкурсі стали  представники Міністерства юстиції України, Офіс Уповноваженого ВРУ з прав людини, суддівський корпус, наукове та академічне середовище, правозахисники, приватні юристи-практики та члени  юридичного клінічного руху України та Польщі.

Національна Олімпіада проходила в 4 тури. За рішенням колегії суддів переможцями конкурсу стала команда НПЛ “Юридична клініка” ННІП Університету ДФС України. Відтак ірпінські студенти представлятимуть Україну на щорічних Міжнародних Змаганнях з консультування клієнтів ім. М. Брауна – Л. Мостена, які цього року будуть проходити з 19.04 – 22.04.2017 у м. Кентербері (Великобританія). 

Вітаємо переможців!

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.