Ірпінські студенти долучились до флешмобі з масових стрибків зі скакалкою

Нещодавно в  м. Києві на НСК “Олімпійський” на запрошення Спортивної студентської спілки України спільно з Міністерством освіти і науки України, Фондом волонтерів України студентки Фіскального університету взяли участь у флешмобі з масових стрибків зі скакалкою серед дівчат, в якому було понад 2000 учасників. Про це повідомляється на офіційному сайті вузу. 

Зокрема, серед студенток Університету долучились: Людмила Кутова (ПБП-17-3); Вікторія Бокова  (ПБП-17-4); Олександра Грицишина (ПБ-17-2); Луценко Марина (ОБД-16-2); Юлія Павленко (ОБД-16-2); Олена Кравчук (ОБ-17-1); Олена Середа (ОБ-17-1); Катерина Станіславчук (ОБД-17-2); Катерина Цимбалюк (ПБ-14-3); Наталія Денисовець (ОБ-17-1); Анастасія Лісова (ОБР-15-4); Дарія Чепінога (МСБ-16-2); Ірина Корицька (МСБ-16-2); Оксана Галанець (ОПБ-17-1); Олена Яцків (ЕПБ-17-1); Мирослава Стукало (ОПБ-17-1); Віталіна Поначенко (ОПБ-17-1).

Також серед учасниць своє вміння стрибати на скакалці продемонстрували чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання, Герой України Яна Клочкова, українська громадська діячка, віце-президент Світового конгресу українських юристів Марина Ставнійчук, альпіністка, яка підкорила 7 найбільших гірських вершин Тетяна Яловчак фіналістки телепроекту “Міс Києва”. Таким чином, на НСК “Олімпійський”, учасники встановили новий національний рекорд зі стрибків на скакалці. Це зафіксував експерт з рекордів Віталій Зорін і вніс цей показник до Національного реєстру рекордів України.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.