В Ірпені триває Чемпіонат України з регбі

Сьогодні, 15 квітня, на стадіоні УДФС в Ірпені триває Чемпіонат України з регбі серед юнаків 2002-2003 р.н.

Учора вже в першому матчі на поле вийшли команди “Дарниця” з Києва та регбісти з Рівного, які представляли ДЮСШ № 4.

Матч розпочався дуже активно і з перших хвилин  столичні регбісти провели ряд атак, які принесли успіх гравцям з “Дарниці”, які і повели у рахунку в грі.  І як там не намагалися юнаки з Рівного стримати натиск атак киян, у першій половині гри їм це не вдалося і на перерву команди пішли за рахунку – 21:0.

У другій половині гри, хлопці з рівненської “ДЮСШ”  № 4 змогли  заробити 5 очок, але від поразки це їх не спасло і вони  пішли  з поля і загальний рахунок у грі – 56:5 на користь київської “Дарниці”.

Чемпіонат триває вже другий день поспіль та дарує шанувальникам регбі неймовірні емоції. Вже об 11 годині на полі з’явиться наша ірпінська команда, якій так необхідна наша підтримка. Запрошуємо!