Журналістів “Інформаційного порталу” неприховано змушують послуговуватися в своїй роботі “темниками”

Депутат обласної ради від ВО “Свобода” Ігор Домбровський прокоментував суботній марш ветеранів АТО до редакції газети “Інформаційний портал Ірпеня”. Його слова було сповненні обуренням “фактам тиску на свободу” та “керованістю акції зовні”. Проте сам депутат не помічає або не хоче помічати, того, що публікації газети висвітлюють позицію лише невеликої групи так званих “активістів Приірпіння” і є неправдими та знущальними за своєю подачею і суттю.

Фоном місця, де сидить депутат, є дошка, на якій виділяються слова “Спротив забудові”. Також видно й інші написи, які можна тлумачити, як теми та напрямки для публікацій в газеті та на сайті “Інформаційного порталу”.

Як стало відомо “Правді Ірпеня”, дійсно, вже давно в офісі редакції “Інформаційного порталу” на видному місці висять теми для працівників. Існує й певне заохочення для тих, хто найяскравіше напише про “злочинну діяльність команди мера”. Для тих, хто не хоче працювати у вказаному руслі, часто настає обструкція з боку керівництва з погрозами звільнення.

Цікаво, чому пан депутат обласної ради й словом не хоче чути про таку редакційну політику “самого чесного громадського ЗМІ Приірпіння”?

Нагадаємо, 27 травня в Ірпені атовці пройшли мирною ходою під гаслом “Приберіть свої брудні язики від ветеранів АТО!”. Хода завершилася спаленням опудал, які зображували брехунів, під дверима офісу “Ініформаційного порталу”.

Автор: Юрій Івченко

Стаття є авторською. Редакція може не розділяти позицію авторів

Bookmark the permalink.

Comments are closed.