![320328465_1362059177941005_4947566763693182369_n-1536x1152](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/12/320328465_1362059177941005_4947566763693182369_n-1536x1152-1.jpg)
Ірпінська міська бібліотека, де тиждень тому відкрився безкоштовний коворкінг і третій день діє Резиденція святого Миколая, отримала новий потужний генератор. Також до книгозбірні прокладають нову лінію інтернету. Про це розповіла керівниця відділу культури, національностей і релігій міської ради Євгенія Антонюк.
За її словами, робочих місць для відвідувачів коворкінгу давно не вистачає – «перевантаження на 200%».
«Сьогодні Ірпінська міська бібліотека тримала і соціальну, і культурну оборону дуже героїчно, – написала Антонюк на своїй сторінці у фейсбуці у вівторок увечері. – Понад 200 відвідувачів зони коворкінгу та підзарядки гаджетів. Старенька лінія інтернету бібліотеки, відреставрована і підсилена провайдером “Домінет”, відверто не розрахована на таку кількість споживачів. Але ще до відкриття цієї зони ми з провайдером домовилися про прокладання нової лінії, і ця робота уже триває. Тому сподіваємося, що зможемо надавати можливості для наших містян якісніше. Відучора маємо новий потужний генератор, отриманий за допомогою Олександра Маркушина. Сьогодні тестили і вже сьогодні закінчуємо роботи, щоб заживити усю бібліотеку одночасно».
![32-2-1024x619](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/12/32-2-1024x619-1.jpg)
![319-1-1024x656](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/12/319-1-1024x656-1.jpg)
![320701662_1395970137604235_6554696312073912915_n-1024x768](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/12/320701662_1395970137604235_6554696312073912915_n-1024x768-1.jpg)
Також багато відвідувачів і в Резиденції святого Миколая: за два дні роботи вона прийняла 496 дітей.
«Сюди приходить чимало родин ВПО. А це говорить про те, що нашим діткам неймовірно потрібні позитивні емоції», – підкреслила Євгенія Антонюк.
![321413170_551084513266699_2536644134103571008_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/12/321413170_551084513266699_2536644134103571008_n.jpg)
Нагадаємо, на момент відкриття коворкінг у міській бібліотеці був розрахований на 40 осіб, через декілька днів кількість робочих місць вирішили збільшити до 70.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!