Рівно рік тому товариство “ВІДВАЖНИХ” подарувало Ірпеню пам’ятник Мамі

0d18794350c8ed6288a7e178ad189425eb352b14

Рівно рік тому, у грудні 2021 року, товариство “ВІДВАЖНИХ” та Інвестиційна група “Molodist за ініціативи голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка організували спорудження пам’ятника Мамі та облаштування однойменного сучасного скверу в Ірпені на вулиці Новооскольська. Про це повідомляють на офіційному сайті компанії.

f8799aeba19dc265a7c5c99d861e40f3e91e983b

Як зазначається, сквер був облаштований надшвидкими темпами з місцями для відпочинку, озелененням, пішохідними доріжками та навіть окремою зоною для вигулу собак.

При вході до скверу встановили пам’ятник “Матері з дитиною на руках”, авторами якої є скульптори Крупін Роман Олександрович та Озіровський Михайло Омелянович.

“Пам’ятник “Матері з дитиною на руках” був спільною ідеєю, образ якої ми хотіли зробити життєрадісним та легким! Пам’ятник виготовлено з сучасного якісного матеріалу”, – розповіли скульптори.

“Минув рік – рік героїзму та боротьби, рік відважних людей та десятків тисяч надій. За цей складний рік пам‘ятник Мамі став уособленням жіночої відважність, вірності своїй родині, дітям та Україні”, – повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Нагадаємо, раніше засновники товариства “Відважних” Володимир Карплюк та Володимир Співак профінансували виготовлення та встановлення сучасного пам‘ятника видатному українському поетові Тарасу Шевченку.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.