![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/75521651_2597903653774149_3283088334095646720_o.jpg)
Нещодавно у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження кращих боксерів Київської області. Захід відбувся за сприяння обласної Федерації боксу.
Від Ірпінської ДЮСШ кращими боксерами області у 2019 році стали, кандидати у майстри спорту України ,члени збірної України – Серов Микола та Смаголь Дмитро. Кращим серед тренерів став їх тренер, тренер юніорської збірної команди України – Кудінов Олег Борисович.
“Ми вітаємо хлопців за наполегливу працю на тренуваннях, батьків за підтримку та моральну допомогу своїм дітям і звісно всіх небайдужих до цього виду спорту!”, – повідомляють на офіційній сторінці Ірпінської ДЮСШ.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/71963957_2597903660440815_257051503448031232_o.jpg)