Ірпінські каратисти стали призерами міжнародного турніру

Вихованці спортивного клубу “Санчін” з Ірпеня здобули дві золоті, сім срібних і три бронзові медалі на міжнародному турнірі з кіокушин карате “Carpathia Karate Cup-2020” (WKO ShinKyokushinkai) у польському місті Жешув.

Каратисти всіх вікових категорій із різних країн змагалися в розділі “куміте” й “ката”.

Чемпіонами турніру стали представники СК “Санчін” Ірина Кавун і Лев Міщенко, “срібло” завоювали Іван Лут, Ліана Кухар, Вікторія Чубатюк, Олександр Баєр, Маргарита Горбач, Гліб Тріфонов та Олексій Гурвіч, бронзовими призерами стали Степан Шевельський, Олег Чухрій-Парфенюк та Даніїл Бихкало.

Нагадаємо, 1-2 лютого в Києві відбувався національний Кубок України з танцювального спорту. Срібним призером Кубку України у програмі стандарт і латина стала пара Артем Жейда / Анастасія Ріпа, клуб “Адажіо” (Ірпінь). Пара виступала в категорії ювенали-2, вік 10-11 років. Тренери Віталій Салямон і Катерина Салямон-Міхєєва.

Джерело: Ірпінська міська рада

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!