Спортсмени з Ірпеня – призери Кубку України з танцювального спорту

1-2 лютого в Києві відбувався національний Кубок України з танцювального спорту.

Гідний виступ з медальним заліком продемонстрували танцювальні пари Ірпеня.

Так, срібним призером Кубку України у програмі стандарт і латина стала пара Артем Жейда / Анастасія Ріпа, клуб “Адажіо” (Ірпінь). Пара виступала в категорії ювенали-2, вік 10-11 років. Тренери Віталій Салямон і Катерина Салямон-Міхєєва.

До слова, нещодавно у Бремені (Німеччина) відбувався чемпіонат світу серед команд формейшен з латиноамериканської програми (WDSF). Україну представляла команда з Ірпеня КСБТ “Адажіо”.

В результаті успішного виступу команді Київщини вдалося потрапити до півфіналу. На наступному етапі конкурсу ірпінці посіли 11 місце.

Загалом команда “Адажіо” стала 11-ю з 19 найкращих команд світу.

Джерело: Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!