Ірпінь та Борна започатковує новий напрям співпраці

30 Жовтня 2017

До Ірпеня приїхала делегація з Борни на чолі з мером міста Сімоною Людке. Протягом тижня гості відвідуватимуть ірпінські школи. Про це повідомив мер міста Володимир Карплюк.

“Дружба українського Ірпеня з німецькою Борною стає все міцнішою. До нас приїхала делегація з Борни на чолі з мером міста Сімоною Людке. У складі німецької делегації – директори і викладачі навчальних закладів”, – зазначив Карплюк.

 

Цей візит відбувається у рамках спільного освітнього проекту, що реалізується в рамках року освіти в Ірпені і має на меті обмін досвідом між колегами різних європейських країн. Як відомо, для ірпінських вчителів це не перша зустріч з німецькими колегами. Цього року вони вивчали досвід педагогів у Борні.

 

“До речі, крім освітян, до нас приїхали і пожежні Борни. Започатковуємо ще один напрямок співпраці”, – заявив мер Ірпеня.

 

Нагадаємо, що нещодавно разом з бурмістром Сімоне Людке представники Ірпеня підписали Оновлену угоду про співпрацю між Ірпінською міською радою та міською радою міста Борна землі Саксонія Федеративної республіки Німеччина. “Ми обговорили перспективу реалізації спільних проектів на основі програм Європейського Союзу, домовилися про обмін досвідом у сфері комунального господарства та благоустрою міст, уже запланували спільні культурно-мистецькі ініціативи”, – зазначив Володимир Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed