Освітяни Ірпеня проходять стажування у Борні

Нещодавно делегація освітян з Ірпеня – переможці конкурсів “Яким я бачу нову школу Приірпіння” та “Вчитель, який прагне змін” – вирушила на стажування до міста Борна (Німеччина). Про це стало відомо з офіційного сайту Ірпінської міської ради.

Ірпінські вчителі разом із учасниками освітнього проекту ознайомились з історією та традиціями німецького містечка Борна, яке є містом-побратимом Ірпеня, вивчали шлях до школи та гімназії. Стажування проходитиме в гімназії “Біля озера”.

Варто зазначити, що проект “Розвиваємо освіту разом” фінансується у рамках програми розвитку комунального партнерства між містами України і Німеччини фонду Engagement Global.

«Вечірня зустріч нашої групи з бургомістром міста Борна та координаторами проекту ще раз переконала наших педагогів у гостинності, щирості та важливості співпраці між містами-партнерами Ірпінь – Борна», – зазначила на своїй сторінці у Фейсбук кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук Оксана Сулима.

Нагадаємо, що 15 грудня 2016 року у місті Борна Ірпінський міський голова Володимир Карплюк та бурмістр Сімоне Людке підписали оновлену угоду про співпрацю між Ірпінською міською радою та міською радою міста Борна землі Саксонія Федеративної Республіки Німеччина.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.