Інтернет-провайдер “Бест” блокує сайт новин “Ірпінь FM”

Інтернет-провайдер “Бест”, власником якого є скандальновідомий на Приірпінні Олексій Зіневич, блокує регіональний сайт новин “Ірпінь FM”. Відео з фактом неможливості відкрити сайт до редакції надіслали користувачі “Бесту”. 

На відео видно, що у пошуковій системі Google сайт “Ірпінь FM” присутній, проте, якщо переходити за посиланням, не вдається отримати доступ до сайту. Це свідчить про навмисне блокування інтернет-ресурсу провайдером “Бест”.

Якщо заходити через інший інтернет-провайдер, сайт працює.

Читайте також: Чим запам’ятався для Ірпеня Олексій Зіневич: погляд ззаду

Як відомо, Олексія Зіневича неодноразово звинувачували у обмеженні свободи слова та блокуванні інтернет-сайтів засобів масової інформації через провайдера “Бест”.  У 2016 році за наказом Олексія Зіневича для користувачів “Бесту” були заблоковані сайти “Зоря Приірпіння”, “Ірпінь онлайн”, “Правда Ірпеня” та офіційний ресурс Ірпінської міської ради. Під натиском громадськості Зіневич здався та був змушений розблокувати ресурси.

Проте у 2018 році “Бест” вдруге незаконно заблокував “Правду Ірпеня”. Сталося це після того, як сайт оприлюднив серію викривальних матеріалів щодо причетності Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев у Лісовій Бучі. І тільки після публічних заяв громадських організацій, відповідних публікацій Інституту масової інформації та інтернет-видання “Детектор медіа”, сайт “Правду Ірпеня”  розблокували.

Крім цього, за інформацією громадської організації “Інститут масової інформації”, охоронці Олексія Зіневича привселюдно нападали на журналістів під час проведення круглого столу щодо перспектив розвитку Ірпінського регіону. Звичайно, за винятком тих, хто на нього працює. Більше того, журналістів силою виганяли із зали.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.