Інфраструктура Ірпеня дозволяє активно розвивати спорт – Дудко

22 Листопада 2017

Федерація регбі Київської області планує проводити більшість спортивних заходів в Ірпені. Про це розповів віце-президент Федерації регбі Київської області Андрій Дудко.

“Інфраструктура Ірпеня дозволяє активно розвивати спорт. У місті з’явилося багато спортивних майданчиків. Тут міцна підтримка ДЮСШ та спорту загалом. Плануємо зосередити наші спортивні події саме в Ірпені”,  ̶  зазначив  Андрій Дудко.

 

Як відомо, за останні роки в місті активно розвивається спорт. Рік тому відкрили міський стадіон “Чемпіон”, який є тренувальною базою для 9 футбольних клубів. Крім цього, нещодавно відбулося відкриття спортивного комплексу у школі №3, нових спортивних майданчиків у школі №2, №12, №17, НВО “Освіта”,  відбулося оновлення спортмайданчиків в ірпінській ДЮСШ.

 

Також в Ірпені було проведено всеукраїнський футбольний турнір серед студентських команд “Кубок Патріотів”, чемпіонат України з бойового самбо, Кубок Київщини з регбі, чемпіонат України з хортингу серед кадетів та юніорів, чемпіонат України з волейболу “Дитяча ліга”, VI обласна Спартакіада серед депутатів Київщини та багато іншого.

Bookmark the permalink.

Comments are closed