Ігор Панасюк: мій вибір на виборах – Володимир Карплюк

Голова  Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО Ігор Панасюк підтримує Володимира Карплюка на виборах і закликає жителів 95 округу не помилитися у виборі кандидата у народні депутати до Верховної Ради України.

“Дорогі земляки! Я  Ігор Панасюк – голови Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО. На своєму правлінні ми вирішили підтримати по 95 округу Володимира Карплюка і вас закликаємо зробити правильний вибір!”,- звернувся до жителів 95 округу Ігор Панасюк.

Нагадаємо, що за результатами соціологічного дослідження, проведеного компанією “Социс”, за кандидата в народні депутати Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців.

За час роботи Володимира Карплюка бюджет розвитку Ірпеня збільшився у 40 разів. Це дало можливість усього за кілька років реалізувати в Ірпені понад 200 соціальних проектів. Зокрема, у місті облаштовано 17 зелених зон; повністю оновлено та оснащено дитячу поліклініку, мамологічний центр, збудовано нові дитячі садки та відкрито ліцей ІЛІТ, а також реалізовано ще десятки проектів в освітній, комунальній та інших галузях.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.