Директор Інклюзивно-ресурсного центру з Ірпеня взяла участь в інноваційному семінарі

5-7 липня 2019 року, директор Інклюзивно-ресурсного центру Ірпінської міської ради, Діна Тимошенко-Ушакова, взяла участь у науково-практичному семінарі “Арт-терапевтичні технології як інструмент супроводу дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних навчальних закладах України”. Про це повідомляється на офіційній сторінці центру у Facebook.

В рамках семінару директор Інклюзивно-ресурсного центру Ірпінської міської ради поділилась своїм досвідом та провела майстер-клас “Інноваційні прийоми та методи арт-терапії в освітній та корекційно-розвитковій роботі з дітьми з особливими освітніми потребами”.

“На семінарі було багато корисної інформації та практичних вправ. Спеціалісти з евритмії, арт- та травмотерапії з Німеччини ділилися досвідом з українськими колегами. Українські спеціалісти представляли свій досвід”,- зазначила Діна Тимошенко-Ушакова.

На круглому столі “Імплентації методів арт-терапії в інклюзивне навчання в Україні” за участю представників менеджменту освіти, науки та громадськості, колег з Німеччини відбувся обмін досвідом, обговорення особливостей впровадження методів арт-терапії, можливості та проблеми імплементації арт-терапії в процес психолого-педагогічного супроводу дітей із ООП.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.