Жінка-військова з АТО підтримала Володимира Карплюка

Альона Павлова-Федченко, яка воює у зоні АТО, на своїй сторінці у Facebook підтримала Володимира Карплюка у тому, що він йде на вибори до Верховної Ради України та щиро побажала йому перемоги.

“Володю, я з радістю сприйняла новину, що саме ти йдеш на вибори. Сьогодні я, захищаючи суверенітет та цілісність України, щодня воюю за перемогу. Тобі бажаю перемоги на виборах, так як знаю, як ти турбуєшся про ветеранів АТО, що саме ти виступив ініціатором і створив Алею Героїв АТО в Ірпені, що саме ти за три роки зробив у нашому рідному місті неймовірне – довів, що побороти корупціонерів можна та спрямував кошти на розвиток громади!”, – розповіла Павлова-Федченко.

Жінка закликає всіх мешканців Ірпеня, Приірпіння, Боярки, Вишневого та Києво-Святошинського району прийти в неділю, 21 липня, на виборчі дільниці та віддати свій голос за Володимира Карплюка.

Додамо, що за кандидата в народні депутати по 95-му округу Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією “Социс” серед 1000 респондентів 95-го округу з 1 по 4 липня 2019 року методом “face-to-face“.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.