Дворнікова – депутат, Гурін – лох: остаточне рішення апеляції

46966549_2305945996303895_5094585220334616576_n

Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію Артема Гуріна, а ухвалу Київського окружного адміністративного суду залишив без змін. Таким чином, Віолетта Дворнікова залишається депутаткою Ірпінської міської ради, а Гурін – ні з чим.

IMAGE 2020-12-04 17:26:40

Нагадаємо, 1 грудня Київський окружний адмінсуд відмовив у позовних вимогах Артему Гуріну щодо припинення депутатських повноважень Віолеттою Дворніковою.

Гурін, якого начебто обрала партія “Батьківщина” замість Віолетти, аргументував свою думку тим, що Дворнікова не набула депутатського мандату у зв’язку з відмовою і відповідно не має депутатських повноважень. Натомість він вимагає визнати себе обраним депутатом до Ірпінської міської ради.

Відповідно до законодавства, у разі складання повноважень депутатом місцевої ради, рішення приймає місцева рада, відповідно до якого ТВК приймає рішення про припинення повноважень депутата ради.

Як відомо, заява про відмову у здійсненні депутатських повноважень до Ірпінської міської ради не була подана, а тому немає ніяких підстав говорити про те, що Віолетта Дворнікова не може виконувати депутатські повноваження.

«Суд зазначає, що наведене в заяві обґрунтування необхідності забезпечення позову не свідчить про наявність очевидних ознак протиправності постанови Ірпінської міської територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області №247 від 13.11.2020. Припинення повноважень депутата Ірпінської міської ради Київської області Дворнікової Віолети Віталіївни може бути вирішено виключно Ірпінською міською радою Київської області на її пленарному засіданні, оскільки така особа 20 листопада 2020 року набула повноважень депутата такої ради», – йдеться у рішенні суду.

Сьогодні таку позицію адмінсуду підтвердив Шостий апеляційний адміністративний суд. Відповідно до законодавства, дана постанова набирає законної сили з дня її опублікування і оскарженню не підлягає.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.