Чому варто відписатися від дієтологів у соцмережах?

3 Травня 2019

На сьогоднішній день надзвичайно популярні соцмережі. Але блогером може стати будь-яка людина, а ви вже визначаєтесь, довіряти блогу чи ні.

Деякі люди видають себе за дієтологів, начитавшись інформації в Інтернеті. Вони розповідають, на яких дієтах варто сидіти, щоб досягти бажаних результатів, але ж ці способи можуть бути навіть ним не перевірені.

Тим паче, як можна довіряти людині, в якої навіть нема сертифікату? Він повинен бути у кваліфікованого дієтолога.

Вчені з Університету Глазго провели дослідження і проаналізували рекомендації британських блогерів, які мають понад 80 тисяч фоловерів, і які дають поради щодо дієти, зниження ваги та тренувань, пише EurekAlert!.

 Вони ретельно перевіряли дописи дев’яти найбільш популярних тематичних блогів з травня по червень 2018 року. Оцінювалася правдивість, упередженість, об’єктивність інформації, а також наявність посилань на інші ресурси.

Також дослідники розглянули по 10 останніх рецептів приготування їжі, опубліковані в кожному блозі. Кожна страва оцінювалося на предмет вмісту калорій, білків, жирів, вуглеводів, клітковини, цукру і солі. Ці дані порівняли з рекомендаціями британських дієтологів, які працюють в національній системі охорони здоров’я.

Дослідники дійшли висновку, що у восьми з дев’яти випадків порадам з соцмереж, що стосуються дієти і тренувань, вірити не можна. Найчастіше автори представляють свої думки як незаперечні факти. Такі блоги можуть бути небезпечним, оскільки аудиторія у них дуже широка.

Вибір за вами, чи  піти до кваліфікованого фахівця, чи послухати блогера з Інтернету.

Джерело: https://24tv.ua.

Bookmark the permalink.

Comments are closed