В Ірпені презентували новий багатопрофільний ліцей

3 Травня 2019

Сьогодні в Ірпінській міській бібліотеці відбулася презентація новоствореного Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України.

На заході були присутні заступник Ірпінського міського голови з гуманітарних питань Олена Чернявська, начальник управління освіти і науки ІМР Олег Білорус, депутат ІМР Максим Плешко та інші.

“Ми, як адміністрація міста, будемо докладати всіх зусиль щодо розширення мережі освітніх закладів і зменшення напруги на існуючі заклади. Головне – сьогодні нас підтримує керівництво Університету. На Вченій раді було прийнято рішення про залучення професорсько-викладацького складу до викладання дисциплін та використання матеріально-технічної бази ліцею”, – зазначила Олена Чернявська.

Фото Олега Гриба

Виконуючого обов’язки директора було призначено Світлану Березенець -викладача вищої категорії і активного громадського діяча.

Ліцей є комунальним закладом і розрахований на 600 осіб. Це багатопрофільний заклад освіти нового формату для учнів 9-11 класів з можливістю набору учнів 7-8 класів. Знаходиться заклад за адресою м. Ірпінь, вул. Гагаріна, 9.

Навчання є безкоштовним. Освітній процес здійснюється в окремому корпусі з сучасним матеріально-технічним забезпеченням.

Ліцей пропонує навчання такими напрямами: біолого-хімічний, фізико-математичний, економічний, інформаційно-технологічний, гуманітарно-правовий.

Реєстрація відбувається онлайн на сторінці у соцмережі Фейсбук Ірпінського академічного ліцею. Реєструватися можуть діти з Гостомеля, Ворзеля і Коцюбинського. Заявки приймаються до 25 травня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed