Біля парку “Центральний” в Ірпені облаштують амбулаторію сімейної медицини, – ЗМІ

фото: сайт міста Ірпеня

В Ірпені по вул. Університетській 2л/1, що навпроти парку “Центральний”, з’явиться комунальна амбулаторія сімейної медицини. Сьогодні депутати ІМР проголосували за рішення, згідно з яким прийняли у власність громади приміщення під амбулаторію, повідомляє сайт міста Ірпеня.

Як зазначається, керівник первинної ланки медицини Ірпінського регіону Андрій Левківський отримав з рук першого заступника міського голови Олександра Маркушина відповідний сертифікат.

Створення амбулаторії біля Центрального парку відповідає потребам ірпінців, адже нещодавно вони зареєстрували відповідну петицію до міськради. Оскільки первинна медицина – це доступність та наближеність отримання медичних послуг терапевта і педіатра для пацієнтів, то відкриття нової амбулаторії в цьому мікрорайоні Ірпеня дасть можливість мешканцям отримати необхідну медичну допомогу поряд з домом.

До слова, зараз в Ірпінському регіоні функціонує 7 амбулаторій сімейної медицини (4 в – Ірпені, 1 – в Гостомелі, 1 – у Ворзелі і Коцюбинському).

Bookmark the permalink.

Comments are closed.