5 лайфхаків збереження мотивації

Щоб досягнути мети, потрібно знайти чітку мотивацію і що не менш важливо – не втрачатити її.

Про те, як зберегти мотивацію “Правда Ірпеня” підготувала декілька факторів.

Стримуйте себе

Починаючи рух до нової мети (наприклад, новий комплекс тренувань) ви сповнені бажання досягти успіхів, і ваш збуджений ентузіазм не знає меж. Здається, що можна гори звернути, але рано чи пізно життя доведе, що ваші нинішні можливості не безмежні, і вогонь натхнення почне слабшати. Одне з головних правил успішної мотивації – стримуватися на початку і в тих ситуаціях, коли енергія і бажання, б’є через край. Обмежте себе у виконанні того, що вам хочеться, дозволяючи робити тільки 50-75% від бажаного. І підготуйте план дій, що передбачає поступове наростання успіху в майбутньому.

Просто почніть

Будуть дні без бажання взагалі, коли важко вийти з дому на пробіжку, зайнятися бюджетом або якимись іншими справами, які необхідні для досягнення мети. Замість того, щоб віддаватися роздумам про те, наскільки це важко і скільки часу потрібно витратити, скажіть собі: треба просто почати. Наприклад, надіньте кросівки і вийдіть з дому. Як тільки ви закриєте за собою двері, все піде так, як треба.

Звітуйте про прогрес

Підтримуйте контакти з людьми, з якими ви пов’язані через інтернет-форум , блог, електронною поштою або в реальному житті. Розповідайте їм щодня про свої успіхи і не пропускайте звітів. Необхідність звітувати викличе бажання досягти успіху, адже розповідати про невдачі нікому не подобається.

Приборкайте негативні думки, замінивши їх позитивними

Це одне з найбільш важливих завдань мотивації, і розвиток такого досвіду вимагає навіть не щоденнлї, а постійної практики. Необхідно почати відстежувати свої думки, і розрізняти негативні внутрішнього діалогу. Для початку постарайтеся протягом декількох днів помічати кожну негативну думку.

Подумайте про вигоди

Зосередженість на труднощах – це знайома проблема для більшості людей. Наприклад, вставати рано здається неймовірно важко, і такі роздуми самі по собі вже стомлюють. Краще думати не про те, як важко щось зробити, а про переваги, які ви отримаєте, досягнувши бажаного!

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.