+ 4% : в Ірпені вимушені підняти тариф на тепло

27 Лютого 2018

Сьогодні виконавчий комітет ІМР розглянув звернення КПП “Теплоенергопостач” щодо коригування тарифів на теплопостачання. Про це повідомляє інформаційне агентство ITV. 

Підприємство надало розрахунки з пропозицією підняти діючий тариф на 10%, обґрунтовуючи це зростанням вартості енергоносіїв та підвищенням заробітної плати працівникам. Однак, члени виконкому ухвалили рішення про доцільність збільшення тарифу лише на 4%.

“Єдиний об’єктивний чинник щодо підняття тарифу – це енергоносій. Якщо електрика виросла на певні відсотки, то ми порахували, що це не 10%, а 4%. Саме тому ми пропонуємо враховувати лише цей чинник і підняти тарифи не більше як на 4%”, – зазначив ірпінський міський голова Володимир Карплюк. 

Варто зазначити, що на сьогодні тариф на теплопостачання в Ірпені є одим з найнижчих у Київській області і, наприклад, для населення становить 32,57 грн за квадратний метр (1254,36 грн/Гкал без ПДВ). З 1 березня почне діяти новий тариф – 33,22 грн за квадратний метр для населення (1330,93 грн/Гкал без ПДВ).

Детальніше дивіться у сюжеті:

Bookmark the permalink.

Comments are closed