Зміна графіку руху у метро Києва: в “підземці” повідомили подробиці

Unknown-1

У Київському метрополітені запевняють, що пасажири не відчують змін у графіку руху поїздів, запроваджені через зменшення пасажиропотоку під час локдауну.

Про це повідомила заступник начальника КП «Київський метрополітен» Наталія Макогон.

«У нас інтервал у пікову годину зараз 1 хв 30 с. Ми будемо робити не менше 2 хв. Тому що пасажиропотік, якщо ми беремо по понеділку, то в 10 разів менший, ніж ми возили раніше. І навіть 200 тисяч по вчорашньому дню – це теж невеликий пасажиропотік. Ми зараз будемо шукати оптимальні варіанти, щоб було дотримання карантинних заходів і водночас оптимізація ресурсу», – сказала Макогон.

Вона нагадала, що торік місто підтримало підприємство і компенсувало збитки за період, коли метро не працювало через локдаун.

«І зараз знову ж таки ми будемо готувати розрахунки. Але є розуміння, що потрібно зробити максимально ефективну модель в даній ситуації», – зазначила заступник начальника метрополітену.

На запитання, коли саме можуть змінити графіки руху, Макогон відповіла: «Ми вже подивились понеділок-вівторок… Думаю, завтра вже будемо перелаштовувати графіки».

Вона запевнила, що пасажири не відчують змін у графіку руху. «Об’єктивно пасажир фактично не відчує зміни графіка. Бо це 30 секунд чи одна хвилина… А для нас, як для підприємства, якщо ми хоча б на один поїзд скорочуємо, це вже обсяг коштів, який ми економимо. Бо 1,5 чи 2 хв різниця не відчувається, пасажир їх не відчує», – пояснила Макогон.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.