Жителі Бородянки отримали гуманітарну допомогу

Фонд «Незламні серця» з Ірпеня надав гуманітарну допомогу жителям селища Бородянка. Про це повідомила в.о. селищного голови Ірина Захарченко.

Днями представники фонду завітали до Бородянки та видали мешканцям громади віком від 60 років і більше продовольчі пайки у кількості 150 штук. У цих наборах пральний порошок, консерви, олія, засіб для миття посуду, крупи, макаронні вироби, чай, печиво та солодке.

Нагадаємо, що раніше фонд «Незламні серця» спільно з De Leeuw Kyiv подарували нашій громаді автомобіль Renault Scenic на потреби КП «Благоустрій-Бородянка.

За весь період свого існування фонд «Незламні серця» передав понад 400 тонн гуманітарної допомоги в Київську, Херсонську, Донецьку, Луганську, Харківську, Чернігівську, Сумську області, включаючи харчові продукти.

Крім того, волонтери передали більш як 200 генераторів, акумулятори, інвертори, старлінки, гігієнічні засоби, велосипеди, побутову техніку, тенти для пошкоджених будинків та речі постраждалим від російської агресії громадянам. Також передали більш як 10 потужних генераторів об’ємом 10 та 50 кВт лікарням та навчальним закладам Київської області.

Наразі фонд активно допомагає військовим. Вони передали Захисникам військову амуніцію, дрони, тепловізори, прилади нічного бачення для автомобілів, засоби особистого захисту, спорядження та взуття. Зробили та передали 486 fpv дронів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.