Ірпінські дитсадки отримали інтерактивну дошку та проєктор від благодійників

Два заклади дошкільної освіти Ірпеня «Лісова пісня» та «Бджілка» отримали інтерактивну дошку та проєктор від власників садочка «Незабудка», який розташований в місті Франкфурт-на-Майні (Німеччина). Про це повідомили в Управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради.

9 лютого 2024 року відбулася онлайн зустріч між благодійниками, начальником Управління освіти і науки Олегом Білорусом, директором садочка «Лісова пісня» Марією Нельзіною та директором садочка «Бджілка» Оленою Шокало.

«Під час зустрічі було показано, як використовують інтерактивну дошку в освітньому процесі. Завчасно підготовлені вихователем матеріали для інтерактивної дошки значно економлять час на занятті. Потрібно розуміти, що інтерактивна дошка сама нічому навчити не може. Це інструмент в руках педагога, і те, як цей інструмент «запрацює», залежить від творчості педагога, його готовності зробити заняття цікавим, зрозумілим і таким, що запам’ятовується», — повідомили в Управлінні освіти і науки ІМР.

427452354 897242648853472 6702469700683378944 N

Нагадаємо, нещодавно Ірпінська бібліотека та школа мистецтв також отримали подарунки від благодійників. Зокрема, для Ірпінської міської публічної бібліотеки імені Максима Рильського передали 155 книг іспанською мовою для дітей та дорослих, а Ірпінська дитяча школа мистецтв імені М. Вериківського отримала 13 смичкових та 11 духових інструментів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.