Жителька Вишневого: мені дуже сподобався Ірпінь

30 Травня 2019

Жительці Вишневого дуже сподобався Ірпінь. За її словами, тут чисто, гарно облаштовані зони відпочинку, привітні люди.

«Закінчу тему Ірпеня, хоча вже тапки в мене полетіли. Закінчу для того, щоб поставити крапку. Тема піднялася тільки тому, що їх колишній мер хоче облагородити наше багатостраждальне озерце в центрі. Обіцянок по озеру я чула багато і давно. І розумію, що проект це політичний. Просто ми вирішили подивитися, чи не прочитати, не почути чутки доброзичливців, а подивитися своїми очима, що ж там за місто, у сусідів. І цікавили нас тільки зелені зони відпочинку», – розповіла Юлія Владимирова.

За словами Юлії, в Ірпені правильні лежачі поліцейські. «Це факт. І вулиці вузькі, і однобічний рух, бо містечко було курортним і парковки впритул. Це теж факт. Але все зупинки транспорту криті і чисті. Також вразило те, що скрізь в скверах є біотуалети і у всіх парках велосипедні доріжки», – додала жителька Вишневого.

“Ідеально чисто. Мангали, ну як їх ще ніхто не забрав ? Чому біля них чисто ? Чому скрізь таблички НЕ ПАЛИТИ ? Сміттєві баки у дворах …. порожньо і чисто”, – з захопленням розповідає Юлія Владимирова.

Спортивні тренажери, – на думку жінки,- такі залізні і важкі, у нас були такі на Європейській 11-13, бабусю привезену на візку, після інсульту, дорослий син поставив на них, розробляти ноги ….. Шок.

Також вразило, як люди біжать привітатися до В. Карплюка. Молоді батьки підбігали тиснули руку меру, при цьому говорили, що з чергою в садок проблема. Але чергу там електронна і в неї начебто втрутитися не можна.

Мешканка Вишневого запитала у жителя Ірпеня: Як вам як мер? Він відповів: що жодного разу не пошкодував, що вибрав Ірпінь. І що Вишневий розглядали, але там як мурашник і піти нікуди. Також розповів про доріжку біля будинку, на якій збивала дитина коліна рік тому, а сьогодні вона зроблена.

Нагадаємо, що лідер команди «Нових облич» Володимир Карплюк анонсував реконструкцію парку у Вишневому. За його словами, локацією, яка стане початком успішного благоустрою, – це зелена зона на в’їзді у місто Вишневе.

“Зараз вона занедбана, ніяк не пристосована для проведення дозвілля. Але тут може бути сквер європейського рівня – доведено Ірпенем! За останні роки наша команда створила в Ірпені 17 затишних парків, скверів, алей. Ми показали, що українські міста та села можуть розвиватися швидкими темпами. І ми готові ділитися своїм досвідом з усіма українськими громадами”, – повідомив Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed