Жінок Приірпіння привітали з Міжнародним жіночим днем

8 Березня 2019

Напередодні 8 березня представники адміністрації Ірпеня та Коцюбинського привітали жінок соціальної сфери та комунальних підприємствв зі святом. Вони отримали квіти на пам’ятні подарунки.

“Понад 1500 жінок працюють у соціальній сфері та комунальних підприємствах Ірпеня. Вони навчають наших дітей, піклуються про наше здоров’я, роблять наші вулиці чистими та охайними. Кожна з них особлива і неповторна. І надзвичайно приємно бачити їх усміхненими та щасливими. Дорогі жінки! У переддень 8 березня хочу ще раз побажати вам міцного здоров’я, достатку, нових можливостей і здійснення всього задуманого! Ви у нас найкращі!”, – привітав перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

З цього приводу відбувся святковий концерт в Будинку культури Коцюбинського, куди завітали працівниці соціальної сфери та комунальних підприємств селища.

“Хочу ще раз подякувати кожній із вас за щоденну працю, за турботу про рідне селище і його мешканців. Нехай здійсняться усі ваші мрії та задуми, а усмішки ніколи не сходять з ваших облич! Зі святом!”, –

Bookmark the permalink.

Comments are closed