Завтра, 20 червня, о 10:00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання п’ятдесят другої сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання. Про це повідомляється на офіційному сайті ради.
На розгляд міської ради винесено наступні питання: ро розгляд електронної петиції щодо створення центру соціальної підтримки дітей та сімей “Наші діти”, про розгляд рішень місцевих Громадських слухань, що відбулися 27 травня 2018 р. щодо планування розвитку території кварталів: “Заповідний”, “Сокіл”, “Ластівка”, “Зоркий”, “Потоки”, “Гренада”, “Мужеловський Б”, про внесення змін до Комплексної програми розвитку галузі культури в м.Ірпінь на 2018-2020 роки тощо.
Загалом в проекті порядку денного п’ятдесят другої сесії Ірпінської міської ради понад сто питань.
З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Міська рада – Перелік питань до сесії» (http://imr.gov.ua/perelik-pitan-do-sesiji).