Завтра ірпінці зможуть написати радіодиктант Національної єдності

Завтра кожен українець зможу взяти участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті Національної єдності, який відбудеться у День української писемності та мови. Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Радіодиктант упродовж 17 років дуже суттєво змінювався, і від статусу перевірити, чи грамотно я пишу, ми на сьогодні дійшли до статусу величезного масового міжнародного флешмобу”, – сказала  координатор акції, ведуча спецпроекту “XVII Радіодиктант національної єдності” Аліна Акуленко.

Радіодиктант звучатиме на Першому каналі Українського радіо о 12 год., він традиційно складатиметься з близько 150 слів, а  читатиме його доцент Київського унівесритету ім. Б.Грінченка мовознавець Олександр Авраменко.

Акуленко також поінформувала, що у Червоному корпусі Київського університету ім. Т.Шевченка радіодиктант писатимуть митці, культурні діячі, студенти та учні київських шкіл.

Ще однією локацією цьогорічного радіодиктанту стане місто Сєверодонецьк Луганської області. Там акцію з популяризації української мови координуватиме волонтерка і співачка радник міністра культури Анжеліка Рудницька.

В Ірпені радіодиктант писатимуть в Центральній бібліотеці о 12.00 годині. Диктант треба надіслати на адресу Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Перевірятимуться лише роботи, надіслані 9 і 10 листопада, а ті, хто напише диктант без помилок, будуть відзначені символічними призами.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.