Опалювальний сезон в Ірпені: все іде за планом

8 Листопада 2017

Опалювальний сезон в Ірпені успішно стартував та триває у робочому режимі. Про це кореспондентам “Правди Ірпеня” повідомив заступник директора КП “Теплоенергопостач” Артур Загодіренко.

“Пуско-налагоджувальні роботи в Ірпені пройшли вдало. Зараз усі котельні працюють у плановому режимі. В теплі також і чотири житлових будинки на вулиці Садовій. Раніше їх опалювала котельня університету і з цим виникали проблеми. Цього року три з них ми перепідключили до нашої котельні, у якій збільшили потужність. На один, за умовою університету, встановили тепловий лічильник, через який зараз проходить розрахунок за опалення”, – зазначив Загодіренко.

Сьогодні в Ірпінському регіоні діють 42 комунальні котельні. Всі вони були вдало підготовлені до опалювального сезону і зараз добре функціонують. Крім того, в Ірпені було замінено понад 2 км. теплокомунікаційних мереж. Представники КП “Теплоенергопостач” просять споживачів вчасно сплачувати за надане тепло, щоб підприємство мало змогу в повному обсязі закуповувати газ для обігріву Ірпеня та селищ регіону.

Нагадаємо, що у чотирьох населених пунктах України цього року був зірваний опалювальний сезон. Це Шепетівка, Славутич, Сміла та Коцюбинське. Як заявив Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, чиновниками, які не належним чином виконали свої службові обов’язки щодо підготовки інфраструктури міст і селищ до опалювального сезону займеться Генеральна прокуратура.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed