За Матюшиною стоїть київський забудовник

Лева Парцхаладзе, який стоїть за екс-головою Коцюбинського Матюшиною канал 1+1 назвав великим київським забудовником.

PARCXA_LEV_03

Як відомо, 11 квітня Парцхаладзе поширив неправдиву інформацію про ситуацію у селищі Коцюбинському. Зокрема, про депутатів селищної ради від партії “Нові обличчя”. Він заявив, що голосування за недовіру селищній голові Ользі Матюшиній було не таємним, а тому не може вважатися законним. Також у чиновника є претензії до кількості голосів. Він натякнув, що їх було недостатньо для відставки голови.

На такі заяви одразу відреагував лідер Коцюбинської селищної організації партії “Нові обличчя” Сергій Даніш: «Це неправда. І Лев Парцхаладзе, очевидно, про це знає. Голосування було таємним, це зафіксовано відеозйомкою. Підрахунок голосів також був публічним – за недовіру висловилися 20 депутатів з 26». До того ж політик вимагає від Парцхаладзе вибачень або відставки: “Після відвертої брехні в ефірі однієї з радіостанцій перший заступник губернатора Київщини має або вибачитися перед депутатами партії “Нові обличчя”, або написати заяву і піти у відставку. Так роблять європейські політики та чиновники,  у яких є гідність та совість”, – заявив лідер Коцюбинської селищної організації партії “Нові обличчя”.

Крім того, Парцхаладзе заявляє, що усіх депутатів селищної ради потрібно переобрати, бо вони не підходять Матюшиній. Вона не може з ними працювати. Якщо під кожного окремого чиновника обирати “ручну” раду – то це Сергій Даніш називає не демократією, а тоталітарним режимом.

Нагадаємо, що Лев Парцхаладзе – відомий на Київщині забудовник. Має житлові комплекси, в тому числі, на заповідних територіях. В минулому – депутат Київської міської ради. Не таємниця, що в неформальних колах всі знають, що саме він курує БПП в Коцюбинському на Ірпені, як керівник БПП області.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.