Ірпіньводоканал попереджує!

На нещодавній зустрічі з громадськістю начальник КП «Ірпіньводоканал» Олександр Маркушин заявив, що цього року водоканал вестиме активну боротьбу з приватним сектором. Мова іде про масовий  полив городини у весняно-літній період. Претензій до споживачів, у яких стоять лічильники на воду, немає жодних. Такі люди найчастіше використовують водорозпилювачі або відносно економно зрошують свої ділянки.

«Коли у будинку приписана одна людина і водопостачання іде по тарифу на одну людину, а ми приїжджаємо і бачимо, що шланг протягнутий через вікно і вода лилася всю ніч, треба того чи не треба, то це не нормально», – підкреслює Олександр Маркушин та роз’яснює, що розхід води, який ось так витікає в межах одного двору за ніч, рівноцінний використанню води п’ятиповерхівкою за добу! Окрім цього, недобросовісні споживачі роблять додаткові неправомірні врізки.

13023311_10208919947786763_1910086771_n

Начальник водоканалу каже, що спочатку будуть робити попередження, потім – штраф, а в злісних порушників будуть відключати від водопостачання.

Всім відомо, що з приходом спекотного періоду в Ірпені настає невеликий колапс з водою. Розхід води в місті від 7,5 – 8,5 тис. кубометрів восени-взимку зростає до 11,5 тис. кубометрів на добу. Від цього особливо страждають мешканці верхніх поверхів багатоквартирних будинків, до яких через малий тиск живильна волога інколи взагалі не доходить.

На зауваження громади щодо додаткового поливу парків, скверів, фонтанів Олександр Маркушин відмітив, що вода для цього береться і буде братися з додатково спеціально пробурених свердловин.

Читайте також: “Олександр Маркушин: КП «Ірпіньводоканал» увійшов у ТОП-25 кращих водоканалів України“.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.