З 01 жовтня 2019 змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів

Ірпінське управління ГУ ДПС у Київській області попереджає, що з 01 жовтня 2019 змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів  у звязку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN. Про це повідомляється на офіційному сайті Ірпінської міської ради.

Державною Казначейською службою України на виконання п.3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 “Про  запровадження міжнародного банківського рахунку  (IBAN)  в Україні” здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN, тобто, відбувається перехід на міжнародний формат рахунків, який матиме 29 символів (літери та цифри), із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку –  не більше 14 цифрових  символів, до якого добавлено решту символів, відповідно до вимог стандарту IBAN.

При обслуговуванні бюджетів за доходами з 01 жовтня 2019 Казначейством будуть використовуватись нові реквізити бюджетних рахунків.

Звертаємо увагу платників податків, нові реквізити бюджетних рахунків вже розміщені на сайті ГУ ДПС у Київській області  у рубриці “БЮДЖЕТНІ РАХУНКИ” за посиланням:

http://kyivobl.tax.gov.ua//byudjetni-rahunki/.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.